O penzióneu Jakuba

ubytovanie v meste Žilina

Penzión u Jakuba má kapacitu ubytovacieho zariadenia 16 osôb, 6 dvojposteľových izieb (2 s možnosťou prístelky) a 2 jednoposteľové izby. 

Cena ubytovania pre jednu osobu je 30,- € bez raňajok, cena pre dve osoby je 46,-€ bez raňajok. Daň mestu je 2,-€ na osobu. Cena raňajok pre 1 osobu je 4,00€ - kontinentálne raňajky. Vlastné parkovisko je bezplatné, nestrážené. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s posedením v príjemnom prostredí. Výber jedál z denného menu je v reštaurácii s kapacitu 42 miest možný počas pracovných dní.
Prístup autom zo známej križovatky Rondel - smer Bánová, na malom kruhovom objazde rovno, po 20 m odbočte vľavo k elektrárňam a na konci ulice Pri Rajčianke vpravo - rohový dom. (viac tu>)

Ďalšie služby:
V priestoroch reštaurácie vám ponúkame usporiadanie rôznych spoločenských akcií. V prípade záujmu ochotne odporučíme výber slávnostného menu a zabezpečíme pre vás komplexný doplnkový servis (výzdobu, hudobné ozvučenie, ubytovanie, a pod...) pre svadobné hostiny, rodinné oslavy, promócie či firemné akcie. V prípade objednania uzavretej spoločnosti prenájom miestnosti neúčtujeme.